logo icon
icon

Dohoda o vině a trestu

Naše advokátní kancelář vám nabízí unikátní službu a to pomoc při uzavření dohody o vině a trestu, která vám v případě spáchání trestného činu zvyšuje šance na co nejmírnější trest.Pokud se nacházíte v situaci kdy potřebujete pomoci vše se dozvíte níže.Neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme.

Sjednat dohodu

icon

Dohoda o vině a trestu je výsledkem jednání mezi státním zástupcem, obviněným a případně poškozeným o konečném řešení trestní věci.

Jak to vše funguje

icon
Chci uzavřít dohodu

Cena za poskytnuté služby

Cena za naše služby spojené s uzavíráním dohody o vině a trestu jsou vždy individuální na základě rozsahu každého případu.

Ceny se pohybují od 25 000,- Kč

icon

Proč sjednat dohodu o vině a trestu

Bylo nebo očekáváte že Vám bude doručeno usnesení o zahájení trestního stíhání jako obviněného a jednání, které vám dle tohoto usnesení je kladeno za vinu, jste se dopustili a rozhodnete se k takovému jednání doznat a přijmout trest tak právě proto je pro Vás dohoda o vině a trestu to nejrychlejší a nejlepší řešení, jak se osobně vyrovnat s tím co jste provedli a dosáhnout co nejmírnějšího trestu. Nejdůležitější je Vaše osobní rozhodnutí, které má zásadní význam pro uzavření dohody o vině a trestu. Státní zástupce při uzavírání dohody o vině a trestu bere Vaše doznání a vše co navrhnete jako polehčující okolnost a má to zásadní vliv na výši a druh trestu, který bude obsahem sjednané dohody o vině a trestu.

icon

Kdy je možné dohodu sjednat

Dohodu o vině a trestu lze nově sjednat u všech trestných činů, tedy i u zvlášť závažných zločinů.

icon

Kdo může požádat o sjednání dohody

Dohodu o vině a trestu může sjednat každý obviněný z trestného činu, který se rozhodl ohledně trestného činu, který je mu kladen za vinu doznat před státním zástupcem a sjednat s ním dohodu, která následně bude předložena soudu ke schválení.

icon

Proč potřebuji advokáta

Naší předností je především odbornost, zkušenost, lidskost, maximální mlčenlivost a vstřícnost k našim klientům.Obviněný nemusí mít při sjednávání dohody o vině a trestu obhájce, ale opravdu nedoporučujeme sjednávat dohodu bez přítomnosti obhájce. Vezmeme kolik chyb činí lidé při sjednávání obchodní a občanskoprávních věcí a pokud bude obviněný sjednávat dohodu o vině a trestu, třeba pod psychickým tlakem a neznalostí všech okolností a následku svého jednání může taková dohoda mít daleko vážnější následky.

icon

Kontakt

icon

    icon

    Poptávkový formulář